Hak, adalet ve çare arayanlara yardım etmek için

Hak, adalet ve çare arayanlara yardım etmek için

Aylık Düzenli Destekçi Ol
1 2 3

Düzenli desteğin sadece zengin ve güçlü olanların değil haklı olan, çare arayan ve değişim yaratmak isteyen insanların seslerini duyurmalarına yardım edecek. Teşekkürler.

kart türleri

Desteğin Neden Önemli?

Change.org dünyanın en büyük imza kampanyası ve sosyal değişim platformu. Change.org vasıtasıyla insanlar değişime önayak olan güçlü hareketler oluşturuyor.  Change.org’da her yıl yüzlerce kampanya başarıya ulaşıyor.

Biz de Change.org Türkiye olarak, bağımsızlığımızı korumak, her gün daha adil bir dünya için mücadele etmek ve herkesin sesini duyurmasına destek olmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Reklam, sponsorluk veya devlet yardımı almadan, sadece senin gibi destekçilerimizin ve kullanıcılarımızın katkılarıyla ayakta duruyoruz. Senin desteğinle, Change.org'un özgür ve etkili bir platform olarak varlığını sürdürmesini, daha fazla kampanyanın başarıya ulaşmasını sağlayabiliriz.

Sen de bütçene uygun bir miktarla düzenli destek vermeye başlayarak daha fazla kişiye ulaşmamıza, değişimi hızlandırmamıza yardımcı olabilirsin. 

Unutma [email protected] adresine mail atarak desteğini dilediğin zaman sonlandırabilirsin.

Senin desteğinle, birlikte daha adil bir dünya için çalışmaya devam edeceğiz.

Destekleriniz sayesinde başarıya ulaşan
bazı kampanyalar
Hira Bebeğin İlacı SGK Tarafından Karşılandı
Hira Bebeğin İlacı SGK Tarafından Karşılandı

1,5 aylık Hira bebek tedavi edilmezse en fazla birkaç sene yaşayabilecekti. Fırat Bilici, yeğeni Hira için bir kampanya başlatarak, hipofosfatazya ilacının SGK tarafından karşılanmasını talep etti. Kampanyaya 227.289 kişi imzalayarak destek verdi.

Bünyamin’in ameliyatı yapıldı
Bünyamin’in ameliyatı yapıldı

9 Yaşındaki Bünyamin ölümcül bir genetik rahatsızlığı vardı ve tedavisinin acil yapılması gerekiyordu. Sürecin hızlanması için annesi Sevda Doğan bir kampanya başlattı 48.176 imza toplandı. Sağlık Bakanlığı konuya el attı ve Bünyamin’in ameliyatı yapıldı.

Mersin Büyükşehir Belediyesi sokak hayvanlarının bakımının yapacak
Mersin Büyükşehir Belediyesi sokak hayvanlarının bakımının yapacak

Bin 30 destekçiye ulaşan kampanyanın ardından Silifke Belediyesi Basın Sözcüsü, kampanyayı başlatan Gökhan Çakır’a ulaşarak ve Mersin'e bağlı ilçelerdeki hayvanların bakımının sağlanacağını söyledi. 

Daha fazlasını göster