Hak, adalet ve çare arayanlara yardım etmek için

Hak, adalet ve çare arayanlara yardım etmek için

Aylık Düzenli Destekçi Ol
1 2 3

Düzenli desteğin sadece zengin ve güçlü olanların değil haklı olan, çare arayan ve değişim yaratmak isteyen insanların seslerini duyurmalarına yardım edecek. Teşekkürler.

kart türleri

Kampanya Detayları

Bugün bir iyilik yap. Hak, adalet ve çare arayanlara yardım et.

Change.org sadece bireysel maddi desteklerle var oluyor. Bu destekler sayesinde iyilik ve değişim için çalışan insanlara bağımsız ve tarafsız bir kampanya platformu sunuyor. Change.org sadece zengin ve güçlü olanlar için değil haklı olan, çare arayan ve değişim yaratmak isteyen insanlar için var.

Bugün bir iyilik yap, Change.org’u var etmeye devam etmek için lütfen sen de bütçende hissetmeyeceğin bir miktar belirleyerek aylık destekçilerimizin arasına katıl ve Change.org’a sahip çık. Aylık 30 TL bile fark yaratıyor, inan bize.

Unutma desteğini dilediğin zaman sonlandırabilirsin. Bunun için [email protected] adresine e-posta göndermen yeterli.

Vakit ayırıp okuduğun için çok teşekkür ederiz.

Change.org Türkiye ekibi

Destekleriniz sayesinde başarıya ulaşan
bazı kampanyalar
Hira Bebeğin İlacı SGK Tarafından Karşılandı
Hira Bebeğin İlacı SGK Tarafından Karşılandı

1,5 aylık Hira bebek tedavi edilmezse en fazla birkaç sene yaşayabilecekti. Fırat Bilici, yeğeni Hira için bir kampanya başlatarak, hipofosfatazya ilacının SGK tarafından karşılanmasını talep etti. Kampanyaya 227.289 kişi imzalayarak destek verdi.

Bünyamin’in ameliyatı yapıldı
Bünyamin’in ameliyatı yapıldı

9 Yaşındaki Bünyamin ölümcül bir genetik rahatsızlığı vardı ve tedavisinin acil yapılması gerekiyordu. Sürecin hızlanması için annesi Sevda Doğan bir kampanya başlattı 48.176 imza toplandı. Sağlık Bakanlığı konuya el attı ve Bünyamin’in ameliyatı yapıldı.

Mersin Büyükşehir Belediyesi sokak hayvanlarının bakımının yapacak
Mersin Büyükşehir Belediyesi sokak hayvanlarının bakımının yapacak

Bin 30 destekçiye ulaşan kampanyanın ardından Silifke Belediyesi Basın Sözcüsü, kampanyayı başlatan Gökhan Çakır’a ulaşarak ve Mersin'e bağlı ilçelerdeki hayvanların bakımının sağlanacağını söyledi. 

Daha fazlasını göster