Change.org Türkiye’nin yoluna devam etmesi şimdi sizin elinizde

Change.org Türkiye ofisinin kapanmaması için bu acil çağrımıza yanıt vermen çok önemli

Maddi destekçi ol

Change.org destekçisi olmak istiyorum.

Verdiğin destekle, aylık yayınlanan Change.org destekçi bülteni e-posta adresine ulaştırılacak.


Change.org dünyanın en büyük sosyal değişim platformu ve artık Change.org’un ofisi olan her ülke maddi olarak kendi ayakları üzerinde durmak zorunda. Change.org Türkiye’nin büyüyerek yoluna devam etmesi şimdi sizin elinizde.

Change.org Türkiye’nin kampanya, iletişim, ofis, teknoloji giderleri ve çalışanlarıyla yola devam edebilmesi için 5000 kişinin bu acil ve önemli çağrımıza yanıt vermesi yeterli.

Formu doldurarak her ay bütçenizden ayıracağınız bir miktarla değişime destek verin. Miktarı ne olursa olsun yapacağınız katkı misyonumuzu artırarak yola devam etmemize olanak sağlayacak.

Bu kampanyalar başarıya ulaştı

Arçelik

Başarı

68.955 kişinin destek verdiği kampanya sayesinde, Arçelik görme engelliler için elektirikli ev aletleri üretimine başladığını duyurdu.

Ekin

Başarı

367.543 kişinin desteği ile MPS hastası Ekin ve onun gibi yüzlerce çocuğun sağlığına kavuşması için ihtiyacı olan ilaç, SGK ödeme listesine alındı.

18 yaş çok erken

Başarı

22.593 kişinin imza desteği ile yetiştirme yurtlarında kalan gençlerin, yurtlardan ayrılma yaşı 20’ye yükseltildi.

Bu kampanyaların yardımına ihtiyacı var

Özgecan Aslan

#ÖzgecanYasası çıksın, yasalar kadınları korusun!

Bugüne kadar 1.200.000’den fazla kişinin destek verdiği “#Özgecan Yasası çıksın, yasalar kadınları korusun” kampanyasının başarıya ulaşması için halen desteğine ihtiyaç var.

Yulin Köpek Yeme Festivali

Yulin Köpek Yeme Festivali'ni Durdurun

Çin’in Yulin Şehri’nde her yıl düzenlenen “Köpek Yeme Festivali”nin durdurulması için bugüne kadar 5 milyona yakın kişi imza verdi. Kampanyanın başarıya ulaşması için halen yardımına ihtiyaç var.