Daha çok kampanyanın başarıya ulaşmasına yardım et

Change.org’a maddi destekte bulun.

Maddi destekçi ol

Change.org destekçisi olmak ve kampanyaları desteklemek istiyorum.

Verdiğin destekle, aylık yayınlanan Change.org destekçi bülteni e-posta adresine ulaştırılacak.


Change.org dünyada 180 milyon Türkiye’de 8 milyonu geçen kullanıcı sayısıyla günümüzün en büyük sosyal değişim platformu. Change.org’da her yıl yüzlerce kampanya başarıya ulaşıyor.

Her gün daha çok kampanyanın başarıya ulaştığı, kimsenin kendini çaresiz hissetmediği, her yıl daha çok kişinin ülkesinde, yaşadığı şehirde, mahallesinde, sokağında görmek istediği değişim için harekete geçtiği bir dünya hayal ediyoruz. Ve bunu sizin yardımınız olmadan yapamayız.

Formu doldurarak her ay bütçenizden ayıracağınız bir miktarla değişime destek verin. Miktarı ne olursa olsun yapacağınız katkı misyonumuzu arttırarak devam etmemize olanak sağlayacak.

Bu kampanyalar başarıya ulaştı

Arçelik

Başarı

68.955 kişinin destek verdiği kampanya sayesinde, Arçelik görme engelliler için elektirikli ev aletleri üretimine başladığını duyurdu.

Ekin

Başarı

367.543 kişinin desteği ile MPS hastası Ekin ve onun gibi yüzlerce çocuğun sağlığına kavuşması için ihtiyacı olan ilaç, SGK ödeme listesine alındı.

18 yaş çok erken

Başarı

22.593 kişinin imza desteği ile yetiştirme yurtlarında kalan gençlerin, yurtlardan ayrılma yaşı 20’ye yükseltildi.

Bu kampanyaların yardımına ihtiyacı var

Özgecan Aslan

#ÖzgecanYasası çıksın, yasalar kadınları korusun!

Bugüne kadar 1.200.000’den fazla kişinin destek verdiği “#Özgecan Yasası çıksın, yasalar kadınları korusun” kampanyasının başarıya ulaşması için halen desteğine ihtiyaç var.

Yulin Köpek Yeme Festivali

Yulin Köpek Yeme Festivali'ni Durdurun

Çin’in Yulin Şehri’nde her yıl düzenlenen “Köpek Yeme Festivali”nin durdurulması için bugüne kadar 5 milyona yakın kişi imza verdi. Kampanyanın başarıya ulaşması için halen yardımına ihtiyaç var.